Stewardess Hannah in Parijs - Petra Kruijt

Stewardess Hannah in Parijs

By Petra Kruijt

  • Release Date: 2019-05-28
  • Genre: Fictie en literatuur
  • Size: 874.37 KB

Alternative Downloads

Server Link Speed
Mirror [#1] Stewardess Hannah in Parijs.pdf 21,640 KB/Sec
Mirror [#2] Stewardess Hannah in Parijs.pdf 27,395 KB/Sec
Mirror [#3] Stewardess Hannah in Parijs.pdf 34,613 KB/Sec

Description

Liefde in de lucht is de humoristische nieuwe serie van Petra Kruijt, bekend van Laat me jou zijn en De mannenmaker. Liefde in de lucht gaat over de achtentwintigjarige Hannah, die net haar stewardessencursus heeft afgerond.

Na een tijdlang als serveerster te hebben gewerkt, heeft ze besloten iets te gaan doen wat haar echt leuk lijkt, namelijk stewardess zijn. Maar dat gaat niet zonder slag of stoot. In dit eerste deel vliegt Hannah op haar eerste werkdag naar het romantische Parijs. Maar voor haar is het niet zo’n sprookje… Perfect voor de lezers van Jill Mansell, Bridget Jones en Lauren Weisberger!

keyboard_arrow_up